Spojí Senicu uletená Maja?

Autor: Jakub Nedoba | 24.1.2017 o 13:41 | (upravené 24.1.2017 o 14:08) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1231x

Senica má problém so stavom niektorých starších detských ihrísk. Teraz sa však núka príležitosť získať moderné ihrisko v hodnote 87 tisíc a mestskú pokladnicu to nebude stáť ani cent – a to spôsobom, ktorý už teraz spojil občanov.

Priznám sa, že ma to milo prekvapilo – už vyše 5 tisíc Seničanov je spojených v jednej facebookovskej skupine a ťahajú spolu za jeden povraz. Môže za to súťaž jedného potravinového reťazca (nemenujem ho, aby ma nestiahli z titulky kvôli reklame).

Čo sa môže v súťaži vyhrať?

Potravinový reťazec postaví 10 detských ihrísk v mestách po celom Slovensku, z toho dve v kategórií 16-23 tisíc obyvateľov, kam patrí aj Senica. Ihriská teda vyhrávajú prvé dve mestá v kategórií, keď Senica je zatiaľ tretia za Malackami a Hlohovcom (pričom pri súčasnom skvelom trende sa dostaneme na druhé miesto do konca tohto týždňa). Poznámka: V minulom kole vyhrala neďaleká Myjava, kde už ihrisko reálne stojí.

Ako môžem pomôcť v Senici?

Každý z nás môže prispieť dvomi hlasmi denne. Jeden odovzdá klasickým hlasovaním na webe http://www.zihadielko.sk a druhý môže získať hraním hry Uletená Maja. Túto hru je možné hrať ako na počítačoch, tak aj na smartfónoch (osobne odporúčam smartfón). Tu musíte so Včielkou Majou uletieť aspoň 100 metrov a nenaraziť do žiadnej prekážky. Ukážku hry som vám nahral nižšie.

Čo je pre víťazstvo v súťaží najdôležitejšie?

Najdôležitejšie je vytvoriť hlasovaciu komunitu a hlasovať každý deň! Áno, totiž v súťaži môžete Senici prispieť dvomi hlasmi úplne každý deň, až do konca februára, keď súťaž končí. V tomto Senica mimoriadne zamakala – na Facebooku je vyše päťtisícová skupina, kde sa hlasujúci navzájom koordinujú a povzbudzujú (najväčšiu zásluhu má Peter Mikulka či môj kolega zo zastupiteľstva, Pali Krutý). Je preto kľúčové túto komunitu rozširovať, pozývať nových ľudí, ktorí budú hlasovať PRAVIDELNE každý deň.

Vyhráme!

Ostáva len veriť, že súčasný ošiaľ sa podarí udržať a pritom primäť nových ľudí, ktorí budú túto súťaž propagovať a pomôžu tak Senici vyhrať. Všetci môžeme prispieť troškou – už len napríklad tým, že samotná stránka súťaže ponúka šablónu na plagát. Ten si môžeme vytlačiť všetci a ak máme tú možnosť, vylepiť ho v škole, v práci, do výkladu obchodov či na stenu v krčme.

Takým spôsobom v súťaži ľahko zvíťazíme. Držím nám palce.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kočnera obvinili za prevody bytov vo Five Star Residence

Celkovo je obvinený už v štyroch prípadoch.

DOMOV

V byte z Gorily vraj Fico pil kolu, po rokoch v kauze vypovedal

Úrad špeciálnej prokuratúry nechce prezradiť, kedy šéfa Smeru vypočuli.

Stĺpček Petra Schutza

Fica síce v Gorile vypočuli, ale vždy mu to bolo jedno

Reforma polície nie je záležitosť týždňov.


Už ste čítali?